Moly Fembed Okru SB
162 Görüntülenme
After 4: Mutluluk izle (2022)
4.2 IMDB Puanı

After 4: Mutluluk izle (2022)

(After Ever Happy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CalMaple, Wattpad
  • Film Süresi 119 dakika
Yönetmen
Senaryo Sharon Soboil, Anna Todd

Serinin 4.filminde sizlerle birlikteyken ilk 3 seride olduğu gibi aşıklar Louise Lombard (Tessa) ve Hero Fiennes Tiffin (Hardin) yine aynı oyuncular Tessa ve Hardin karakterlerini aynı tutkuyla canlandırmaktadırlar. Çekimleri Bulgaristan ve ABD de geçen filmde birbirlerini ergenlikten beri tanıyan ve hiçbir şekilde aşklarından vazgeçemeyen iki genç aşık olan Tessa ve Hardin 4.filmde de karşımıza çıkıyor.


İlk 3 filmde kahramanlarımız Tessa ve Hardin hem birbirlerine deliler gibi aşık olmuşlar hem de ayrılık yaşamışlardı. Tessa ilk liseyi bitirip girdiği üniversitede karşılaştığı ve Hardin'in onu bırakmasından dolayı çok zorlu dönemlerden geçse de aşk ikilileri tekrardan bir araya getirmeyi başarır. Daha sonralarda Tessa hayatına ve işine bakmaya çalıştığında yeni insanlarla tanışsa da ikili yine de birbirlerini bırakamaz. Tessa ailesiyle sarsılsa da yine de ayakta durmayı başarır ve kaderin cilvesiyle ikili tekrardan bir araya gelirler. Son serimizde ise Tessa ve Hardin artık birbirlerini tamamen tanımış, birbirlerini bıraktıklarında yaşadıklarının bilincini kavramış olgun bireyler olmuşlardır. Birbirlerine kör kütük bağlanan bu iki aşık birbirlerinin özgürlük alanlarını kısıtlamaya kadar gidince ilişki de ister istemez toxic bir hal almıştır. Fakat aşıklarımız yine de ne olursa olsun aşkın peşinden gidecekler midir? Yoksa kaderlerine boyun eğip artık kendi yollarına bakma kararı mı alacaklardır? Çünkü artık ne Tessa her şeye boyun eğen tatlı üniversiteli kızdır. Ne de Hardin gözü kara insanları hemen silebilen zalim ve otoriter bir gençtir.


2022 yapımı After film serisinin 4.filmi After 4: Mutluluk filmini sizde sitemiz üzerinden 4K ve reklamsız olarak izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dünya çapında 8 Milyon Dolar gibi bir hasılat elde etmeyi başaran filmi sizde kesintisiz ve full olarak sitemizden izleyebilirsiniz.


Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!