364 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 2 – Daha Hızlı Daha Öfkeli izle (2003)
5.9 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 2 – Daha Hızlı Daha Öfkeli izle (2003)

(2 Fast 2 Furious)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures, Original Film, Mikona Productions GmbH & Co. KG
  • Film Süresi 107 dakika
Yönetmen
Senaryo Gary Scott Thompson, Michael Brandt, Derek Haas
Ödüller 4 ödül & 13 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 1.Filminde polis kahramanımız Brian O'Conner polisler gelirken Dom Toretto'nun kaçmasına izin verir ve ikilinin aralarında dostluk başlamıştır. 2.Filmde ise iki polis olan Brian O'Conner ve Roman Pearce çok tehlikeli bir adam olan Carter Verone'yi yakalamak ve adalete teslim etmek için birlikte çalışacaklardır. Fakat bu durum düşündüklerinden çok daha zor olacaktır. Carter Verone kendisine suçlulardan oluşan bir ordu kurmuş ve yanına tanımadığı insanları almak istemeyen zeki ve kurnaz bir barondur. Fakat Brian O'Conner ve Roman Pearce çok iyi araba sürmelerinden dolayı ve bir çok tehlikeli görevi yapabileceklerini söylemelerinden dolayı Carter Verone'in radarına girmeyi başarmışlardır. Carter Verone ikili Brian ve Roman'a tehlikeli görevler verecektir. Bu sırada Carter Verone'in güzel sevgilisi Monica Fuentes ile Brian'ın arasında gizli bir aşk başlayacaktır. Peki Brian ve Roman ikilisi illegal bir suç işlemeden Carter Verone'yi yakalayabilecekler midir? Yoksa Carter Verone durumu anlayıp ikiliyi öldürecek midir?


1.Filmi çok beğeni toplayan ve 2.Film de 2003 yılında 76 Milyon Dolarlık bütçe ile çekilen film dünya çapında 236 Milyon Dolar hasılat elde etmeyi başarır. Bu başarısıyla birlikte 3.Filme de göz kırpan film İMDB üzerinden oylayan film severlerin Dom'un olmamasından dolayı 274 bin kişinin oyladığı film 5.9 puan alarak beklentileri karşılayamamıştır.


Sizde Hızlı ve Öfkeli serisisin 2.Filmi olan Hızlı ve Öfkeli 2 – Daha Hızlı Daha Öfkeli filmini izlekolik.com sitemiz farkıyla 4K - Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle birlikte Full olarak izleyebilirsiniz.
Sizde hemen Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!