221 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 3 izle (2006)
6.0 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 3 izle (2006)

(The Fast and the Furious: Tokyo Drift)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures, Relativity Media, Original Film
  • Film Süresi 104 dakika
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan
Ödüller 1 ödül & 4 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 3.Filmi ile sizlerle birlikteyiz. Serinin 3.Filminde Dom, Brian, Mia ve Letty yoktur. Bu seri de arabalara merakı olan gittiği hiçbir yerde tutunamayan dik başlı kavgacı Sean Boswell'in hayatı konu alınıyor. Amerika da henüz daha lisedeyken zengin çocuğu Clay ile bir sorun yaşayan Sean bir yarışa girer ve sonucunda büyük bir kaza geçirir. Annesi tarafından yıllardır onlardan ayrı olan Japonya da yaşayan babası Brian Goodman'ın yanına gönderilir. Burada yine rahat durmayan ve bir Yakuza olan D.K'in kız arkadaşı Neela ile yakınlık kurar. D.K ise bu durumu kavga ile çözmeyi düşünse de konu araba yarışına döner fakat Japonya'ya yeni gelmiş olan Sean Boswell'in arabası yoktur. Tam da bu sırada D.K'in iş ortağı olan Han Lue, Sean'e arabasını verir ve yarışmasını sağlar. Fakat Japonya da yarışlar drift ile yapıldığı için Sean, Han'ın arabasını hurdaya çevirir ve Han'a borçlanır. Zamanla Han ve Sean güzel bir arkadaşlık kursa da bu durum Sean'in Neela ile yakınlaşmasıyla tehlikeye dönüşecektir. Artık sadece kavgaların ve yarışların konuşacağı ortam da Sean ve Neela birlikte olabilecek midir? D.K ve Sean arasında ki yarışı kim kazanacaktır? Han nasıl araba sürüleceğini ve drift yapılacağını Sean'a öğretecek midir? Bütün sorularınızın hepsinin yanıtını filmin içerisinde bulabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli serisinin 3.Filmi Japonya da geçmektedir. 85 Milyon Dolar bütçe ile çekilen film 160 Milyon Dolar gibi bir hasılat elde etmeyi de başarmıştır. 271 Bin İMDB kullanıcısının oylarıyla film 6.0 puan almıştır. Filmin baş rollerini Lucas Black, Shad Moss, Han Lue ve Nathalie Kelley paylaşmaktadır.


Hızlı ve Öfkeli 3 filmini 4K - Dublaj & Altyazı seçenekleriyle birlikte full ve kesintisiz olarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Sizde hemen Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!