430 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 5 izle (2011)
7.3 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 5 izle (2011)

(Fast Five)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures, Original Film, One Race Productions
  • Film Süresi 130 dakika
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Ödüller 9 ödül & 21 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin belki de en sevilen ve beğenilen filmi olan Hızlı ve Öfkeli 5 filmi sizlerle. Bu filmde Dom Toretto aşık olduğu kadın olan Letty'nin intikamını FBI ajanı olan Brian ile birlikte almış ve Brian da büyük bir FBI ajanı olma yolunda ilerlerken Brian'ın Mia ile yakınlaşması ve artık Dom'u kendisine bir kardeş olarak görmesiyle birlikte işler değişecektir. Dom yakalanıp ömür boyu hapis cezası için cezaevi aracında götürüldüğü sırada Brian ve Mia ikilisi otobüse kaza yaptırarak Dom'u kurtarmayı başarmışlardır. Haklarında uluslararası yakalama kararı çıkarılan Dom, Mia ve Brian, favela olmasından dolayı Brezilya'nın Rio şehrine kaçarlar. Burada eski bir dost olan Vince'in yanına sığınan ekip çıktıkları bir iş ile de Brezilya'nın en zengin adamı olan Reyes'in ekibiyle tanışırlar. Reyes'in ekibinin ihanet saldırısına uğrayan Dom, Mia, Brian ve Vince yine de kurtulmayı başarırlar. Fakat Brian'ın Vince'i suçlaması ile birlikte işler iyice karışık hale gelir. Burada da büyük yankı uyandıran Dom, Mia ve Brian'ın başına büyük bir bela açılmıştır. O belanın ismi ise ajan Hobbs'dur. Ajan Hobbs korkutucu ve iri yapısıyla zamanında yakaladığı suçlular ile tüm dünyada bilinen ve korkulan uluslararası suçluların başının belası bir polistir. Dom, Mia ve Toretto'yu yakalamak için harekete geçen Hobbs ilk iş olarak Brezilya'ya gelse de burada Dom'u yakalamak hiç de kolay olmayacaktır. Dom sonralar da kendisine düşman olan Reyes ve çetesini araştırmak ve Reyes'in tüm mal varlığının olduğu bankayı soymak için kendisine çok yetenekli bir ekip kurmaya karar verir. Ekibe Roman, Tej, Han, Gisele, Leo ve Santos'u alarak harekete geçen Dom işi başarmaları halinde herkese 11 Milyon Dolar gibi bir paranın kalacağını açıklar. Bu görev ekibin başına gelen en zor görev olsa da Dom ve ekibi oldukça kararlıdır. Peki Dom ve ekibi soygunu yapabilecek midir? Vince gerçekten de Brian'ın söylediği gibi hain midir? Reyes ve adamları Dom ve ekibini öldürebilecek midir? Ajan Hobbs ve yardımcısı Elena, Dom ve ekibini yakalayabilecek midir? Bütün aksiyon dolu sahnelerin ve sorularınızın cevabı sizler için hazırladığımız 4K kalitedeki filmin içerisinde.


Dünya çapında büyük yankı uyandıran 125 Milyon Dolar gibi bir bütçe ile çekilen ve 630 Milyon Dolar'a yakın bir gişe hasılatı elde eden film Porto Riko, Rio Brezilya, Arizona Amerika gibi yerlerde çekilmiştir. Serinin en sevilen ve en beğenilen filminde her sahnede aksiyon bulunmaktadır.


Sizde Hızlı ve Öfkeli 5 filmini izlekolik.com farkıyla Full olarak 4K kalitede ve Dublaj & Altyazı seçenekleriyle birlikte izlemenin keyfini çıkarın. Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!