372 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 6 izle (2013)
7.0 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 6 izle (2013)

(Fast & Furious 6)
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Ödüller 10 ödül & 22 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 6.Filminde Dom Toretto ve ekibi (Roman, Tej, Han, Gisele, Leo ve Santos, Mia ve Brian) Reyes'in tüm mal varlığını ele geçirmişlerdir. Öyle ki tüm ekip hayallerinde ki yere gidip paralarıyla yaşamaya başlamışlardır. Sadece içlerinden Leo ve Santos ikilisi zengin oldukları gibi paralarını kumarda kaybetmiş ve sefil hayatlarına devam etmişlerdir. Dom Toretto, ajan Hobbs'un ekibinden Elena ile de sevgili olmuş ve birlikte Dominik de yaşamaya başlamışlardır. Günün birinde Hobbs elinde bir dosyayla İngiltere ve bir çok Avrupa ülkesinde yıldırım gibi düşüp duman gibi dağılan bir ekibin dosyasıyla Dom ve Helena'nın kapısın çalar. Hobbs, Dom ve ekibinin yardımı olmadan Owen Shaw ve ekibini yakalayamayacağını bilmektedir. Dom, Hobbs'a yardım etmeyeceğini söylese de Hobbs'un getirdiği dosyanın içinde Dom'un öldüğünü düşündüğü eski sevgilisi ve eşi Letty'nin fotoğrafları da bulunmaktadır. Dom, Helena'nın da onayıyla birlikte tekrardan tüm ekibi toplar ve Avrupa'nın en profesyonel çalışan Owen Shaw'ın ekibine karşı İngiltere'ye giderler. Burada ilk çarpışma da Owen Shaw'ın ekibi galip gelir ve Dom'un ekibi büyük bir yıkım ile karşı karşıya kalır. Dom bu sırada Letty ile her fırsatta yakınlaşmaya çalışsa da Letty hafızasını kaybetmiş Dom ve ekipten hiç kimseyi hatırlamamaktadır. Brian, Letty ile ilgili gizli gerçekleri öğrenmek için hapiste olan Braga'nın yanına kaçak olarak girer ve Letty'nin aslında ölmediğini onu eski asker olan Owen Shaw'ın kurtardığını öğrenir. Brian tüm öğrendiklerini geri dönüp Dom'a anlatır ve Dom hem Letty'i kazanmaya hem de Owen Shaw ve ekibini ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Bu sırada ise Hobbs'un yanında Riley isimli bir kadın dedektif vardır ve bu kadın gerçekten de güvenilir birisi midir? Büyük savaşların yaşanacağı ve Dom'un ekibiyle birlikte af isteyeceği görev başarılı olabilecek midir? Letty tekrardan Dom ile birlikte olacak mıdır? Helena, Letty ile nasıl bir yüzleşme gerçekleştirecektir? Owen Shaw'ın gizemli ve tehlikeli abisi kimdir?


Hızlı ve Öfkeli 6 filmi İMDB üzerinde 400 bine yakın bir kullanıcı kitlesi tarafından oylanmış ve 10 üzerinden 7 puan alarak başarı yakalamıştır. 160 Milyon Dolar gibi bir bütçe ile çekilen film ise 780 Milyon Dolara yakın bir gişe hasılatı elde etmiştir. Sizde Hızlı ve Öfkeli 6.Filmini sitemiz üzerinden 4K kalitede Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle birlikte kesintisiz ve Full olarak izleyebilirsiniz.
Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!