362 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 7 izle (2015)
7.1 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 7 izle (2015)

(Furious 7)
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Ödüller 36 ödül & 36 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 7.Filminde; Dom ve Letty artık bir araya gelmişlerdir. Dom'un eski sevgilisi Helena ise Hobbs ile birlikte tekrardan polisliğe geri döner. Letty eski çevresine ve geçmişini hatırlamaya çalıştığı sıralarda Dom ve ekibinin yoğun bakıma soktuğu Owen Shaw'ın kötü abisi Deckard Shaw, Hobbs ile bir rekabete girer ve Hobbs'u hastanelik eder. Daha sonrasında Dom'un ekibinde olan Han'ı öldüren Deckard Shaw bir de Dom'un evine bombalı saldırı düzenler. Dom ile Deckard Shaw'ın arasında artık bir kan davası başlamıştır. Deckard Shaw, Dom'un şimdiye kadar ki en güçlü ve en acımasız düşmanıdır. İkilinin arasında büyük bir savaş çıkmıştır ve Deckard'ın istediği Ramsey isimli bir Hacker'ın yazdığı 'Tanrının Gözü' isimli bir programı ele geçirmeye çalışacaklardır. Büyük bir savaşın başladığı hikaye de Brian'ın da katılmasıyla birlikte büyük savaş gerçekleşecektir.


Hızlı ve Öfkeli serisinin en çok gişe hasılatı elde edilen filmde baş rolleri Vin Diesel, Jason Statham, Paul Walker ve Dwayne Johnson gibi isimler üstlenmiştir. 250 Milyon dolar gibi devasa bir ücret ile çekilen film 1.5 Milyar Dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Filmi sizde sitemiz üzerinden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 7 filmini izlekolik.com farkıyla 4K olarak ve Dublaj & Altyazı seçenekleriyle sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Sizde hemen Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!