337 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle (2019)
6.5 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle (2019)

(Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Chris Morgan Productions, Dentsu, Seven Bucks Productions
  • Film Süresi 137 dakika
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Drew Pearce, Gary Scott Thompson
Ödüller 1 ödül & 30 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli serisinin birbirlerinden nefret eden iki karakteri Hobbs ve Deckard Shaw'a özel çekilen film sizlerle. Dünyayı yok etmek isteyen biyolojik bir silahı ele geçirmeye çalışan özel asker Sibernetik teknolojisiyle geliştirilen Brixton'ı durdurmaya çalışan Deckard ve Owen Shaw'ın kız kardeşi Hattie Shaw başarısız olur ve üzerine atılan komplo ile birlikte tüm dünyada kırmızı bültenle aranan bir suçlu olarak gösterilir. Bu durumdan haberdar olan Deckard Shaw ve Hobbs zorla göreve getirilirler. Birlikte hiçbir şekilde anlaşamayan ikili yine de sırt sırta verip Brixton'u ve sahibini durdurmak zorundadırlar. Aksi takdirde tüm dünyayı yok edebilecek bir biyolojik silah kötü ellere geçecektir. Deckard ve Hobbs hem kendi itibarlarını kurtarmak hem de dünyayı yıkımdan kurtarmak için büyük bir savaş vereceklerdir.


Hızlı ve Öfkeli serisinin Hobbs ve Shaw olan serisi 200 Milyon dolar gibi bir bütçe ile çekilmiş ve dünya çapında 760 Milyon Dolar gibi bir hasılat elde etmeyi başarmıştır. İMDB üzerinden 211 bin kişinin oylandığı film 6.5 oy almıştır. Çekimleri Hawaii, İngiltere, İskoçya ve Amerika da tamamlanmıştır.


Sizde Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmini 4K kalitede Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle birlikte Full olarak izlekolik.com farkıyla izle. Sizde hemen Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup bütün ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!