469 Görüntülenme
Önemsiz Biri – Nobody izle (2021)
7.4 IMDB Puanı

Önemsiz Biri – Nobody izle (2021)

(Nobody)
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad
Ödüller 4 ödül & 16 Adaylık.

2021 yılında vizyona giren dünyaca ünlü film yıldızlarından birisi olan, Breaking Bad dizisinde avukat rolüyle tanıdığımız ve Better Call Saul dizisinin de baş rolü olan Bob Odenkirk'in baş rolünde çekilen Önemsiz Biri – Nobody filmi eşine ve çocuklarına karşı çok sakin ve narin bir adamdır. Fakat sonralar da bu durum ailesinin gözünde saygısını kaybetmesine ve bir anda ölüm makinesine dönüşmeye başlamasıyla devam edecektir. Filmin konusuna gelecek olursak;


Hutch Mansell kendi halinde işine gücüne ve ailesine çok önem gösteren sakin bir adamdır. Karısına (Becca) sürprizler yapan oğluna (Blake) saygılı ve düzgün bir insan olmayı öğretmek isteyen dış dünyaya karşı da oldukça sakin olan Hutch'ın dünyası bir anda değişmek üzeredir ve kendisi bu durumun hiç farkında değildir. Günün birinde iki hırsız ailesiyle birlikte evdeyken eve girerler ve Hutch Mansell bu durum karşısında sorun olmaması için sakin kalmayı tercih eder. Ailesinin gözünde itibarı zedelenen ve karısı Becca ile oğlu Blake tarafından artık saygı duyulmayan birisi olarak sayılmamaya başlar. Fakat bu durum Hutch Mansell'ın içinde gizlenen öfkeli ve saldırgan insanı ortaya çıkarmaya başlayacaktır. Fakat durum böyle oldukça Hutch Mansell kendine çok büyük düşmanlar edinmeye başlayacaktır. Artık o sakin ve her sorunu çözmeye çalışan Hutch gitmiştir ve insanlara zorbalık yapan, kendisine bulaşan ve kavga arayan herkese karşı savaşacaktır. Melek gibi bir insandan bir ölüm makinesine dönüşen Hutch'ın hayatını ve verdiği savaşlar konu alınıyor.


Baş rolünü Bob Odenkirk'in üstlendiği film İMDB üzerinden 243 Bin kişinin oyladığı film 7.4 puan almayı başarmıştır. 16 Milyon Dolar bütçe ile çekilen film 57 Milyon Dolar gibi bir hasılat yakalamıştır. Önemsiz Biri – Nobody filminin çekim yeri ise Kanada'nın farklı şehirlerinde tamamlanmıştır. Sizde filmi 4K kalitede Dublaj & Altyazı olarak özel playerımız aracılığıyla kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.


Sizde sitemiz üzerinden Don't Look Up filmini 4K kalitede ve Dublaj & Altyazı alternatifleriyle birlikte kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!