İzlekolik 4K DUAL Moly Dublaj Moly Altyazı
79 Görüntülenme
Redeeming Love izle (2022)
6.6 IMDB Puanı

Redeeming Love izle (2022)

(Redeeming Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Mission Pictures International, Nthibah Pictures, Advantage Entertainment
  • Film Süresi 2 dakika
Yönetmen
Senaryo Francine Rivers, D.J. Caruso

Francine Sandra Rivers ya da kitap severlerin bildiği ismiyle Francine Rivers dünya üzerinde 45'den fazla kitabı olan bu ünlü Hıristiyan temalı bir kurgu yazarıdır. Francine Rivers'ın 1991 Yılında yazdığı Reedeming Love romanının 2022 yılında hayata geçirilmek adında yapılan filmi Dram ve Romantik kategorileriyle birlikte sizlerle.


Günümüz döneminde bile kadınların bir eşya gibi alınıp satıldığı aslında sadece ülkemizde değil tüm dünya da olan bir durumdur. Öyle ki doğduğunda kimseye zararı olmayan sevimli ve tatlı kız Sarah (Angel) babası Alex Stanford tarafından hiç sevilmemektedir. Babasının çirkin ithamlarıyla çocukluğunu geçiren Sarah (Angel), 1850'li yıllarda Kaliforniya da 8 yaşına geldiğinde fuhuş amacıyla satılır. Daha sonralarında Angel takma adını da alan Sarah (Angel), babası Alex Stanford'un başka bir evliliği olduğunu öğrenir. Annesiyle ilgili gerçekleri de öğrenmek onu derinden yıkacaktır. Sarah (Angel)'ın annesi Mae'nin de zamanında babası tarafından (Sarah (Angel)'ın büyükbabası) hem sevgilisi hem de istismarcı bir ilişkinin kurbanı olduğu acı gerçeğini öğrenir. Sarah (Angel) hayatını zaten iyi geçirmeyen annesi Mae'nin sevdiği adam tarafından da reddedilince hayatına son verişini de acı şekilde tanıklık eder. Yılların yılları kovaladığı ve acılarıyla olgunlaşan insanlara olan güvenini kaybeden Sarah (Angel) artık 18 yaşına ayak basmıştır. Sarah (Angel)'ın çalıştığı yere bir gece müşteri olarak kaderin cilvesiyle birlikte babası Alex Stanford gelir. Sarah (Angel) ise annesine ve kendisinin yaşadıklarını düşünerek çok acımasızca bir plan yapar. Alex babasının kendisini tanımamasından faydalanır ve gidip onunla birlikte olur. Babası Alex Stanford bu durumu öğrendiğinde psikolojisi bozulur ve intihar eder. Bir gün otoriter birisi olan Michael, Sarah (Angel)'ın karşısına çıkar ve onunla evlenmek istediğini dile getirir. Sarah (Angel) bu teklifi kabul etmese de linç edilir ve kabul etmek zorunda kalır. Michael, Sarah (Angel)'a amacının sadece onun kadınlığından faydalanmak olmadığını kanıtlamak için mücadele etse de Sarah (Angel)'ın korkuları ve yaşadıkları aralarında ki duygusal bağı engeller. Michael, Sarah (Angel)'ın da kendisine aşık olması için tüm imkanlarını kullansa da bu durum bir işe yaramaz ve Sarah (Angel), Michael'den kaçar. Michael, Sarah (Angel)'ın kaçtığı yeri bulur ve geri dönmesi için ikna etmeyi başarır. Yine de korkuları duygularının önüne geçen ve güven problemi olan Sarah (Angel) yine kaçmaya çalıştığında Michael'in akrabası Paul'e rastlar ve kendisine yardım etmesi karşılığında cinsel ilişki teklifi yapar. Daha sonrasında tekrardan eski çalıştığı geneleve dönen ve şehir hayatına adapte olmaya çalışan Sarah (Angel), aşkından vazgeçmeyen Michael'in tekrar gelmesiyle birlikte artık kaderlerinin birlikte yazıldığını anlar. Fakat Sarah (Angel), Michael'in akrabası Paul ile birlikte olduğunda Michael ile ilgili bir çok gerçeği öğrenmiştir. Peki birbirleri hakkında artık daha fazla bilgiye sahip olan bu ikilinin kaderleri nasıl devam edecektir?


2022 yılında vizyona giren Redeeming Love imdb sitesinden 7 bin kullanıcının verdiği oy ile 6.6 puanı almayı başarmıştır. Baş rollerini Abigail Cowen ve Tom Lewis'in üstlendiği film 10 Milyon Dolara yakın bir hasılat elde etmeyi başarmıştır. Dram ve Romantik kategorileri altında çekilen film de yönetmen D.J. Caruso seyircilerini diğer yaptığı filmlerde ki gibi çok fazla düşünceye bırakmaktadır.


Sizde sitemiz üzerinden çok daha fazla Dram ve Romantik kategorileri altında çekilmiş filmleri bulabilir ve Redeeming Love filmini 4K ve Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte kesintisiz olarak izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!