İzlekolik 4K DUAL Moly Dublaj Moly Altyazı
82 Görüntülenme
Seul Büyük Operasyonu – Seoul Vibe izle (2022)
5.5 IMDB Puanı

Seul Büyük Operasyonu – Seoul Vibe izle (2022)

(Seoul Vibe)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Andmarq StudioM, CMC, United Artist Agency
  • Film Süresi 138 dakika
Yönetmen
Senaryo Sua Shin

Dong-wook çok yetenekli ve yasadışı işler konusunda geleceği parlak bir numara olarak gösterilen bir sürücüdür. Araba sürme konusunu artık aşmış sadece o gün yapacağı doğaçlama araç tekniklerine odaklanmış birisidir. Fakat alışkanlıklar ve bunaltılar her insanın hayatının farklı evrelerinde ortaya çıkan duygu karmaşasıdır. Kendisi gibi insanlardan oluşan ekibiyle birlikte hayatlarını devam ettirdikleri hız ve aksiyonun bol olduğu bu yasa dışı dünyada Dong-wook yakın arkadaşı Joon Gi ile birlikte hala hayatlarının fırsatının bir gün geleceği düşüncesiyle yaşamaktadırlar. Çok ufak yaşlardan beri taşıdıkları yasa dışı malzemeler ile birlikte taşıma işinden güzel paralar kazansalar da onlara teklif edilen güzel bir işe ile akılları karışır. Onlara verilen yeni iş de Suudi Arabistan’a giden ve buradaki işi başarıyla halleden ekip tekrar kendi memleketleri olan Güney Kore'ye dönerler. Fakat ülkelerine döndükten sonra kazandıkları para ile çok güzel zaman geçireceklerini ve hayallerini düşünen ikili havalimanında arkadaşları Bok Nam ile buluştuktan sonra bir polis tarafından fark edilirler. İlk başlarda hiçbir tehlike olmayacağını sanan Dong-wook, Joon Gi ve Bok Nam bir anda polislerin ve ülke çapındaki bir çok kolluk kuvvetlerinin hedefi haline gelirler. Kaçmaya çalışsalar da hemen yakalanan arkadaşlar, Ahn Pyeong Wook isimli bir savcıya götürülür. Savcı Dong-wook, Joon Gi ve Bok Nam'ın eğer kolluk kuvvetleri veya savcılar tarafından yakalanırlarsa alacakları cezalarıyla birlikte ömürlerini hapiste geçireceğini söyler. Bu durumdan kurtulmak için ise; savcı tarafından arkadaşlara bir görev verilir. Savcı istediği görevde yolsuzluk davasıyla suçlanan Bakan Kang isimli bakanın suçlarını ortaya çıkarırlarsa özgürlüklerine kavuşup yeni ve temiz hayatlara başlayabileceğini söyler. Bunun üzerine arkadaşlar Dong-wook, Joon Gi ve Bok Nam imkansız gibi görünen bu görevi kabul etmek zorunda kalırlar. Peki Dong-wook ve Joon Gi tam olarak ne yapmıştır da kendilerini bir anda tüm kolluk kuvvetlerinin hedefi haline getirmişlerdir? Dong-wook, Joon Gi ve Bok Nam arkadaşlar bu görevi başarıyla tamamlayabilecekler midir? Ayrıca bilgilendirmek isteriz ki olay 1988 Seul Olimpiyatlarında geçmektedir.


Güney Kore yapımı Yoo Ah-in, Seong-wu Ong ve Kyoo-hyung Lee isimli Koreli oyuncuların baş rolünde çekilmiştir. Çekimleri 14 Ağustos 2021 yılında başlanan Seul Büyük Operasyonu filminin çekimleri 7 Şubat 2022 tarihinde bitmiştir. Ülkemizde 26 Ağustos 2022 tarihinde yayına giren bu yapım Netflix ile birlikte de beğenileri toplamayı başarmıştır. Özellikle ülkemizde bulunan Güney Kore işlerine olan hayranlık da bu filmi öne çıkarmayı başarmıştır.


Sizde sitemiz üzerinden Seul Büyük Operasyonu – Seoul Vibe gibi bir çok Güney Kore ve Netflix yapımı filmi 4K kalitede, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.
Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!