İzlekolik 4K DUAL Moly Dublaj Moly Altyazı
83 Görüntülenme
Torontolu Adam izle (2022)
5.8 IMDB Puanı

Torontolu Adam izle (2022)

(The Man from Toronto)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Sony Pictures Entertainment (SPE), BRON Studios
  • Film Süresi 110 dakika
Yönetmen
Senaryo Robbie Fox, Chris Bremner, Jason Blumenthal

Dünyanın bilinen en ünlü komedyenlerinden birisi olan Kevin Hart'ın ve aksiyon filmlerinde rol almasıyla bilinen Woody Harrelson'ın baş rolünü paylaştıkları Torontolu Adam filmi Aksiyon, Komedi ve Macera kategorileri altında çekilmiştir. Film de bir girişimci olan Teddy'nin yanlışlıkla dünyanın en tehlikeli suikastçısı olan Torontolu Adam ile karıştırılması ile bir anda düşmanlar edinir ve hayatta kalmaya çalışması konu ediniyor. Teddy ise hayatta kalmak için Torontolu Adam'a sığınacaktır.


Teddy hayatını komik ve sakin bir insan olarak geçirdikten sonra bir girişimci olarak hayatına devam eder. Fakat son zamanlarda çabalarına rağmen girişimlerinde istediği başarıları yakalayamaz ve sürekli hüsrana uğramaya başlar. Çevresindekilerin de alay konusu olmaya başlayan Teddy, yine de sıkıcı hayatına şükür etmek üzere olduğunun farkında değildir. Çünkü dönemin ve tarihin en ölümcül suikastçılarından birisi olan Torontolu Adam kod adıyla bilinen suikastçı ile karıştırılması an meselesidir. Teddy gittiği bir kiralık tatil evinde bir karışıklık sonucu Torontolu Adam'ın yerine geçecektir. Sadece yerine geçmekle kalmayacak düşmanlarına ve bir anda aranan suçlu bir kişinin hayatını yaşamaya başlayacaktır. Teddy zaten sıradan ve sakin hayatında heyecandan bile uzak bir adam olduğu için hiçbir zorlu şartta ve mermilerin arasında hayatını devam ettiremeyecektir. Öleceğine kesin gözüyle bakılan ve nasıl olacağını düşündüğümüz film sahnelerinde ise Teddy'nin yardımına Torontolu Adam gelecektir. Bu durumdan kurtulmanın iki yolu olacaktır birinci yolda Teddy ölecek ve herkes gerçek Torontolu Adam'ın, Teddy olmadığını öğrenecektir. Ya da Teddy, Torontolu Adam ile birlikte onu öldürmek isteyen tüm düşmanlara karşı iş birliği yapacak ve kendi kaderini kendisi yazacaktır.


Dünyaca ünlü bir komedyen Kevin Hart ve aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden olan ünlü Woody Harrelson bu yapımda gayet başarılı işe imza atmışlardır. Admin olarak benim de izlediğim filmde sizlere bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum. Netflix'in yapım şirketini üstlendiği film 75 Milyon dolar gibi bütçe ile çekilmiş ve izleyenleri tarafından beğenilmiştir. 1 Saat 50 Dakika süren filmde çok fazla aksiyon ve komik sahne bulunmaktadır. Çekim yerleri olarak Ontario (Kanada), Georgia (ABD) ve Batı Virjinya (ABD) gibi yerler seçilmiştir. 2022 yapımı Torontolu Adam filmini sizde sitemiz üzerinden 4K kalitede, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte full ve reklamsız olarak izleyebilirsiniz.
Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!