İzlekolik 4K DUAL Moly Dublaj İzlekolik Altyazı
330 Görüntülenme
Venom 1 izle (2018)
6.6 IMDB Puanı

Venom 1 izle (2018)

(Venom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Avi Arad Productions, Columbia Pictures, Marvel Entertainment
  • Film Süresi 112 dakika
Yönetmen
Senaryo Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Kelly Marcel
Ödüller 3 ödül & 9 Adaylık.

İlk olarak Örümcek Adam film serisinin 3.Filminde gördüğümüz uzaydan gelen istilacı bir sıvı olan Venom'un filmi herkesçe takdir edilen dünyaca ünlü Tom Hardy baş rolünde çekilmiştir. Öyle ki ilk defa karşılaştığımız Venom karakterini Örümcek Adam 3 filmi ile tanımıştık. Örümcek Adam 3 filminde, Topher Grace'in, Venom'u canlandıracağını bilerek, Venom filminde de Topher Grace'in, Venom'u canlandıracağını beklesek de. Tom Hardy bu rolü üstlenmiştir. Tom Hardy'i hiç tecrübesi olmamasına rağmen Venom'u kusursuz oynadığını da söyleyebiliriz. Filmin konusuna gelecek olursak;


Venom, ırkı dolayısıyla tüm dünyaları istila ve yok etmek isteyen bir ırktan dünyaya gelen bir yaratıktır. Uzaydan dünyaya kendi ırkında bulunan bir kaç yaratık ile gelen Venom dönemin en güçlü araştırmacı ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri'nin en ünlü insanı olan Carlton Drake'in kurduğu bir araştırma merkezinde araştırılmak için saklanmaktadır. Bu sırada araştırmaca gazeteci olan Eddie Brock, insanları bir denek olarak kullanan Carlton Drake'in foyalarını ortaya çıkarmak istemektedir. Eddie Brock, Carlton'un araştırma merkezinde çalışan bir profesör ile anlaşarak Carlton'un araştırma merkezine kaçak olarak girer. Burada gördüklerine inanamayan Eddie, bir karışıklık sonrası Venom ile birleşir. İlk başlarda yaşadıklarına bir anlam veremeyen Eddie, zamanla daha farklı düşünür, güçlenir ve doğa üstü yeteneklere sahip oldukça bu durumu çözmeye çalışır. Eddie, içinde olan Venom'un daha sonralar da insanları yemeye çalışmasıyla birlikte içinde bulunduğu durumu anlar. Venom ile ilk başlar da anlaşamayan ve ayrı fikirlere düşen Eddie zamanla Venom'u kabullenir. Eddie, çok, sonralar da Venom'un ırkından gelen istilacı yaratıkların Carlton Drake'in aracılığıyla dünyayı ele geçirmeye çalıştığını öğrendiğin de Venom ile birlikte dünyanın güvenliğini sağlamaya karar verir. Eddie ve Venom birlikte çok fazla ayrı fikirleri olmasına rağmen dünyayı işgal ve yok etmek isteyen hem Venom'un ırkında ki yaratıklarla hem de insan ırkından olan canlılar ile mücadel edeceklerdir. Peki Eddy ve Venom tüm ırklara karşı mücadelelerin de başarılı olabilecekler midir?


Dünyada Iron Man (Tony Stark)'dan sonra en çok sevilen Marvel süper kahramanı olan Örümcek Adam karakterinin Örümcek Adam 3 (2007) filminde karşılaştığımız yaratık Venom'a özel çekilen film ile sizlerleyiz. 500 Bin kişinin oyladığı film İMDB üzerinden 6.6 oy alan Venom filmi güzel bir başarı yakalamıştır. 860 Milyon Dolar gibi hasılat yakalanan filmin başarısı tüm dünya da yankı uyandırmayı da başarmıştır. Dünyaca ünlü aktör Tom Hardy'nin baş rolünde gerçekleşen filmi sizde sitemiz üzerinden 4K ve Dublaj & Altyazı seçenekleriyle kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.


Bir dünya markası izlekolik.com adresine üye olup sevdiklerinize tavsiye etmeyi unutmayın! İstediğiniz filmleri ve içerikleri de yorumlardan veya sitemizde bulunan 'İletişim' kısmından bizlere iletebilirsiniz. İzlekolik.com iyi seyirler diler!

Serinin diğer filmleri 1